7/24 Hizmetinizdeyiz
Manavgat Başarı Vidanjör Tıkanıklık Açma Servisi

Manavgat Lavabo Tıkanıklığı Açma

 

Manavgat Lavabo Tıkanıklığı Açma

Sizlere Manavgat lavabo tıkanıklığı açma firması olarak lavabo tıkanıklığının belli başlı sebeplerini açıklamak istiyoruz. Lavabo tıkanıklığının birçok sebebi olabilir. Ancak bunların en başında yağlı yemek artıklarının lavaboya dökülmesi ve çay posalarının çöp yerine lavaboya dökülmesi gelmektedir. Bunun dışındaki sebepleri yazının devamında bulabilirsiniz:

*Bina yapım aşamasındayken, lavabo giderlerine harç dökülmesi.

*Sebze meyveler üzerinde bulunan çamurların lavaboya dökülmesi.

*Bina yapılırken lavabo giderlerinin normalden daha dar bir şekilde yapılması, lavabo tıkanıklığı sebepleri arasında bulunmaktadır.

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Anlaşılır?

Bazı durumlarda lavabonun tıkandığı uzun bir süre anlaşılmaz. Sizler için yazının devamında lavabo tıkanıklığı nasıl anlaşılır sorusunun cevabını veriyoruz.

Lavabonun tıkanmasının en belirgin özelliği suyun hiç gitmemesi ya da normalden daha geç gitmesidir. Bu süre içerisinde lavabonuzun tıkandığını anlayamazsanız fazla sudan dolayı lavabonuz taşabilir.

Hemen hemen her evde çamaşır ve bulaşık makinelerinin giderleri de lavabo giderlerine bağlıdır. Eğer mutfak giderinde bir sorun varsa çamaşır ve bulaşık makineleri de gerekli tahliyeyi yapamaz ve iki makineniz de taşma yapar.

Alt kattaki komşunuz size tavanında su izlerinin olduğunu söylüyorsa, mutlaka giderlerinizi kontrol edin. Aşağı katta su izlerinin olması, giderinizde bir sorun olduğunun en büyük işaretidir. Bu gider borusu uzun süre tıkalı kalırsa sızma ve çatlama yapar. Bunun sonucunda daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Lavabo tıkanıklığını evde basit yöntemlerle çözebilirsiniz. Ancak bu basit yöntemler her zaman işe yaramayabilir. İşte o durumlarda yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.

Evde Lavabo Açma Taktikleri

Sizlere Manavgat lavabo tıkanıklığı açma olarak, doğal yöntemlerle lavabo açmanın yollarından bahsetmek istiyoruz. Bazı basit tıkanıklıklar evde kullanılan yöntemler ile çözüme kavuşturulabilir.

Lavabo açmak için kullanılan ilk yöntem sirke ve karbonat karışımıdır. 1 şişe karbonat ile 1 paket karbonatı karıştırıp lavaboya dökün.

Kullanılan bir diğer yöntem tuz ve sirke karışımıdır. 4 yemek kaşığı tuz ile 1 şişe sirkeyi karıştırıp lavaboya dökün ve sonucu izleyin.

 

Lavabo Tıkanıklığında Kullanılan Yanlış Yöntemler

Genellikle lavabo tıkanıklığı için kullanılan yöntemler yanlıştır. Yazının devamında lavabo tıkanıklığı sırasında yapmamanız gerekenleri bulabilirsiniz.

*Kolanın içerisinde bulunan asit lavabo tıkanıklığını giderdiği söylenir. Bu yanlış bir düşüncedir. Kola, içerisinde barındırdığı şeker ve yapışkanlık sebebiyle tıkanıklığın daha fazla artmasına neden olmaktadır.

*Lavabo açıcılar işe yarar gibi gözükse de, bu sadece geçici bir çözümdür. Lavabo açıcılar uzun süre kullanıldığında lavabo içerisinde bulunan plastik dokuyu zamanla eritir ve kalıcı hasarlar bırakabilir.

*Lavabo tıkanıklığı için çağırılan bazı firmalar sadece tıkanıklığı açıp işlerini bitirirler. Ama bu durumun neyden kaynaklığını araştırmazlar. Bu oldukça yanlış bir uygulamadır. Firmamızı bu gibi arızalardan ötürü çağırdığınızda giderinizin sorununu çözüyoruz. İşimiz sadece bununla kalmıyor. Son teknoloji ile üretilen kameralar sayesinde lavabonuzdaki sorunun ana kaynağına ulaşıyoruz. Ve aynı tıkanıklığın bir daha yaşanmamasını sağlıyoruz.

Lavabo Tıkanıklığında Kesin Çözüm

Lavabo tıkanıklığında kesin çözüm firmamızdadır. Müşterilerimize verdiğimiz en profesyonel hizmetler arasında lavabo tıkanıklığını gidermek bulunmaktadır.

Bilindiği gibi lavabo tıkanıklığı için kullanılan limon, sirke, kimyasal açıcı, kola vb. yöntemler sadece geçicidir. Bu yöntemler ile lavabo giderinin açabilirsiniz ancak bu sadece sizler için geçici bir çözüm olur.

Firmamızın bu arıza sırasında kullandığı en temel metot kamera sistemidir. Kamera sistemiyle lavabonuzdaki sorunun ana kaynağına ulaşıyoruz. Yani sadece giderinizdeki problemi geçici olarak çözmüyoruz.

Neden Biz?

Uzun yıllardır bu sektörde siz değerli müşterilerimize Manavgat lavabo tıkanıklığı açma olarak hizmet vermekteyiz. Firma olarak en temel amacımız yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlamak. Tıkanmış lavabonuz için belli başlı yöntemleri deneyip sonuç alamadıysanız yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Firmamız alanında uzman ekip arkadaşları ile çalışmaktadır. Bu sebeple lavabo tıkanıklığınız için çözüm arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz.

Lavabo açma işlemi için firmamız son teknolojiyi kullanmaktadır. Lavabo açma işlemi kadar, bu işlemin fiyatı da müşteriler için önemli bir sorundur. Sektör içerisindeki en uygun fiyata, kaliteli hizmet veren firma olduğumuzu garanti ediyoruz. Fiyatlarımız sektördeki diğer firmalar ile kıyaslandığında gayet uygun olduğu anlaşılmaktadır. Geçici çözümlere sürekli olarak ücret ödemektense, tek ücretle lavabonuzu tıkanma derdinden kurtarmak istemez misiniz? Cevabınız evetse web sayfamız üzerinde yer alan telefon numaralarımızdan veya mail adreslerimizden bizlere ulaşın. Güler yüzlü müşteri hizmetlerimiz sizlerin arıza kaydını oluşturacaktır. Ekip arkadaşlarımız oluşturulan arıza kaydına göre en kısa süre içerisinde bulunduğunuz yere ulaşıp, aynı gün içerisinde sorununuzu kökünden çözecektir.

Firmamız sektörde lider konumundadır. Manavgat’ta bulunan bütün müşterilerimizin sorunları çözmek için ekip arkadaşlarımızla hazır olarak beklerken, lavabo tıkanıklığının gerçekten büyük bir sorun olduğunun ve acil olarak bu sorunun giderilmesi gerektiğinin bilincindeyiz. Firma olarak hiçbir zaman ticari çıkarlarımızı müşteri memnuniyetinin önüne koymadık. Yaşadığınız arızanın hangi saatte olduğu bizim için hiç önemli değil. 7 gün 24 saat boyunca Manavgat lavabo tıkanıklığı açma olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Yerler

7/24 HİZMETİNİZDEYİZ